Apel o wpłaty na RR

Drodzy Rodzice,

Jak zapewne wiecie, szkolna rada rodziców samodzielnie zarządza zgromadzonymi funduszami i wydaje je na potrzeby i przyjemności naszych dzieci.

Tylko od zebranej sumy składek zależy, czy uda się nam zrealizować wszystkie nasze pomysły i plany.

Zależy nam przede wszystkim na:

♦ zorganizowaniu różnego rodzaju imprez, np. balu karnawałowego czy obchodów Dnia Dziecka

♦ sfinansowaniu nagród dla dzieci, np. konkursowych czy książek na koniec roku

♦ finansowym wsparciu uczniów w potrzebie

♦ doposażeniu szkoły, aby podnieść komfort naszych dzieci, np. zainstalowaniu rolet w najbardziej nasłonecznionych salach lekcyjnych

♦ zakupie papieru do ksero, aby dzieci mogły na co dzień korzystać z powielanych na nim materiałów

♦ realizacji innych projektów, jak choćby reforma sklepiku szkolnego, czy szkolny budżet partycypacyjny

Liczymy na Wasze wsparcie i hojność!

Uwaga! KONKURS HOJNA KLASA!

Dla klasy, która między 1 września a 31 grudnia 2017 roku wpłaci na konto RR najwyższą kwotę składek, mamy nagrodę w postaci dofinansowania wycieczki klasowej regulamin konkursu „Hojna Klasa”

Czekamy na Wasze wpłaty! Aby zrealizować tylko ubiegłoroczne projekty, potrzebujemy Waszego wsparcia na poziomie 14zł miesięcznie, ale prosimy o więcej. Jak najwięcej!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.